ESTETİK

4D Kaş Tasarımı

4D Kaş Tasarımı ile sizlerde acısız, kansız ve konforlu bir şekilde yepyeni bir ifadeye sahip olun. Hemen uygulamanın ardından günlük hayatınıza devam edebileceğiniz 4D kaş tasarımı minimum 2 yıl süreli olarak kalıcıdır. 

Bu uygulama hakkında ücretsiz uzman desteği alın

Size Nereden Ulaşalım?

Kaşlarınızın renginde herhangi bir değişiklik olmadığı gibi, tamamen yüz şeklinize özel olarak anatomik bir kaş tasarımına sahip olacaksınız.

Uygulamada kullanılan teknolojiler sebebi ile yapılacak uygulamalar en az 2 yıl süreli olarak kalıcılığını korumaktadır. Uygulama aşamasında öncelikle yüz şeklinize göre bir kaş tasarımı belirlenir ve tasarım işlemine başlanır. Tasarımın ardından boşluk bulunan, hacimsiz bölgeler pigmentasyon işlemleri uygulanarak doğal bir şekilde doldurulur. Aynı şekilde tüylenme ve kıllanmanın yoğun olduğu bölgelerede epilasyon işlemi uygulanarak kaş tasarımı kalıcı bir şekilde son halini alır.

İfadenizde ki en önemli unsur olan kaşlarınızı sizlerde tamamen size özel bir tasarımla en kusursuz hale getirebilirsiniz. 

Size özel tasarım, uygulama ve ifade danışmanlığı için lütfen bizimle iletişime geçin.

ARKADAŞINA ÖNER

4D Erkek Kaş Tasarımı

Kaşlarımızın yüz ifademizi ve bakışımızı etkileyen en önemli unsur olduğunu her yerde belirtiyoruz. Günümüz sosyal ortamında öz bakım, stil, duruş ve ifade sadece bayanlara özel değil artık erkekler içinde oldukça önemli. Gün geçmiyor ki erkek giyim, saç ve kozmetik trendlerine yeni biri eklenmesin.

4D Anatomik Kaş Tasarımı, kalıcı olarak kaş tasarımınızın acısız ve ağrısız bir şekilde yapılması işlemidir. Aynı zamanda yapılacak tüm işlemler yüz hatlarınıza göre tasarlanmak olup anatomik olarak yüzünüze ve ifadenize en uygun model ortaya çıkartılmaktadır.

Buradan yola çıkarsak kaş tasarımında tüm dünyada olduğunu gibi erkek kaş tasarımı da popülerliğini ülkemizde arttırmaya başladı. Erkek Kaş Tasarımı’nın öncüsü olarak, bu alanda kişiye özel uygulamalarla gerekli desteği vermekteyiz.

4D Bayan Kaş Tasarımı

4D Bayan Kaş Tasarımı ile sizlerde acısız, kansız ve konforlu bir şekilde yepyeni bir ifadeye sahip olun. Hemen uygulamanın ardından günlük hayatınıza devam edebileceğiniz 4D kaş tasarımı minimum 2 yıl süreli olarak kalıcıdır. Kaşlarınızın renginde herhangi bir değişiklik olmadığı gibi, tamamen yüz şeklinize özel olarak anatomik bir kaş tasarımına sahip olacaksınız.

Müşteri Hizmetleri

Bilgi ve destek için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.