ESTETİK

Ameliyatsız Plazma Göz Kapağı Estetiği

Göz ve çevresi kişide ilk dikkat çeken yerdir ve yaşlanmanın belirtileri genellikle göz çevresinden anlaşılır. Zamanla deforme olan cildimizde birtakım değişiklikler olur. Bunlardan biride üst göz kapağı düşüklüğüdür. Üst göz kapağı estetiği ile bu düşüklükten ameliyat olmadan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Bu uygulama hakkında ücretsiz uzman desteği alın

Size Nereden Ulaşalım?

Ameliyatsız Plazma Enerjisi ile Göz Kapağı Tedavisi Nedir?

Göz ve çevresi kişide ilk dikkat çeken yerdir ve yaşlanmanın belirtileri genellikle göz çevresinden anlaşılır. Zamanla deforme olan cildimizde birtakım değişiklikler olur. Bunlardan biride üst göz kapağı düşüklüğüdür. Üst göz kapağı estetiği ile bu düşüklükten ameliyat olmadan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
Plexr plazma enerjisi ile ameliyat olmadan tedavi mümkündür. Bu tedavi sayesinde 1 yada 2 seansta istenilen sonuca ulaşırsınız. Eğer cilt yapınız fazla esnediyse bu seans sayısı artabilir.
Üst göz kapağı estetiği göz kapağınızdaki kırışıklığı, sarkmayı düzelterek daha estetik ve sıkı bir dokuya kavuşmanızı sağlar. Üst ve alt göz kapağınızdaki kırışıklıklar, çizgiler ve göz çevrenize uygulanan kırışıklık tedavisine rağmen açılmayan kırışıklıklara sahipseniz emin olun plexr ile bu sarkmalardan kırışıklıklardan kısa sürede kurtulacaksınız ve düşük göz kapağınızı çok kısa sürede acısız ve ameliyatsız tedavi edecek.

Tedavi Ne Kadar Sürer?

Üst göz kapağı estetiği tedavisi ile 30 dakika kadar sürmektedir. İlk aşamada doktorunuz uyuşturucu krem sürer ve ardından mikro atışlar yapılır. Atışlarla buharlaşan deri yerini daha genç yeni bir dokuya bırakarak sarkmalar ortadan kaybolur ve daha sıkı göz kapaklarına sahip olursunuz.

Tedavinin Avantajları

En önemli avantajı cerrahi bir işlem değildir. Herhangi bir iz bırakmaz ve doğal olmayan bir görüntü bırakmaz. Uygulanan alnın gençleşmesini sağlar cildi yeniler. Anestezi almanız gerekmez sadece uyuşturucu krem sürülerek yapılır. Fazla bir cilt çıkarma işlemi yapılmaz sarkan kısım sıkı hale getirilir.
 

ARKADAŞINA ÖNER

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiğinin Avantajları;

 • Cerrahi bir işlem değildir
 • İz kalmaz
 • Fazla cilt çıkarılamaz veya fazla bir işlem yapılamaz
 • Ektorpion veya entropion gibi komplikasyonları yoktur
 • Doğal olmayan bir görüntü, çekinti oluşamaz
 • Pansuman gerektirmez
 • Gözlerin kapatılması gerekmez
 • Sadece uyuşturucu kremlerle dahi gerçekleştirilebilir
 • Anestezi almaz ve anestezik ilaç sorunlarıyla karşılaşmazsınız
 • Tekrar edilebilir
 • Uygulama alanınında ki cildin gençleşmesini sağlar


Ameliyatsız Plazma Enerjisi ile Kapak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Lokal anestezik kremler kullanılarak cilt uyuşturulur. Ameliyat ortamı gerekmez. Uygulama sonrası mutlaka verilen ilaçlar düzenli kullanılmalıdır. Temizlikte bebek sabunu kullanılabilir. Lazer uygulanan bölgede ilk hafta kabuklanma olmaktadır. Bu kabuklar 7-10 gün içinde düşer altından pembe sağlıklı deri çıkar mutlaka bu bölge fondötenle veya kapatıcı güneş kremleriyle ile kapatılıp güneşten korunmalıdır.
 

Ameliyatsız Plazma Enerjisi ile Kapak Uygulaması Kimlere Uygundur?

Göz kapaklarında veya tüm yüz bölgesinde yaşlılık belirtileri olup ameliyat olmak istemeyen, sosyal hayattan çok uzak kalmak istemeyenler, kanama sıkıntısı olabilecek ameliyata uygun olmayan kişiler için uygundur. Genç yaş grubunda da güvenle kullanılabilir.

Ameliyatsız Plazma Enerjisi ile Kapak Uygulaması Kimlere Uygun Değildir?

Kronik cilt hastalığı ve otoimmun hastalıkları olanlara uygulanmaz
Plexr Ameliyatsız göz kapağı estetiği uygulaması öncesi herhangi bir hazırlığa gerek yoktur. Direk randevunuza gelebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Bilgi ve destek için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.