ESTETİK

Burun Estetiği

Burun estetiği, görünüm olarak olduğu kadar sağlıklı nefes alabilmek için de gerekli bir sağlık yapılanmasıdır. En kısa sürede doğal ve yeni bir buruna sahip olabilirsiniz.

Bu uygulama hakkında ücretsiz uzman desteği alın

Size Nereden Ulaşalım?

2014-2016 Uluslararası Araştırmalar; burnunda estetik ve şekil bozukluğundan dolayı sağlık sorunu yaşayanların oranı %36,2 olarak açıklandı.

Operatör Doktor - Rinoplasti Uzmanı

Fakat bilgi eksikliği ve çekincelerden dolayı bu kişilerin sadece %8’inin burun estetiğine yönelebildiği ortaya konmuştur.

Burun estetiği, görünüm olarak olduğu kadar sağlıklı nefes alabilmek için de gerekli bir sağlık yapılanmasıdır. Randevu alın, kısa bir muayeneden sonra çekincelerinize birlikte çözüm üreterek, düşlediğiniz o kusursuz buruna sahip olmanızda profesyonel ekibimle birlikte yardımcı olalım.

ARKADAŞINA ÖNER

Cem Altındağ Hakkında

Cem Altındağ, Estetik Burun Cerrahi-Burun Ameliyatları üzerine edinmiş olduğu deneyim ve cerrahi sonrası doğal burun görünümü elde etme konusundaki bilgi birikimi ile, İstanbul’da sadece ‘Burun Estetiği Cerrahisi’ üzerine çalışmakta olan (birincil ve revizyon rinoplasti operasyonlarında) operatör uzman bir doktordur (rhinoplasty specialist) ve teknik olarak normal/ileri derece estetik burun ameliyatlarında en güncel ve güvenli cerrahi yaklaşımları kullanmaktadır.

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI Konusunda… Deneyimli cerrahlarından biri olarak kabul edilen Opr.Dr. Altındağ, önemli sayıda başarı oranı yüksek burun ameliyatı gerçekleştirmiş olmanın yanısıra, Okmeydanı Eğitim-Araştırma Hastanesi (Klinik Araştırma)/Özel Üniversite ve Medikal Firmalar ile iletişim içerisindedir, kullandığı cerrahi malzeme ve teknik tasarımlarını geliştirmek için çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

 

  • Sadece 1 Saatte Estetik Operasyon
  • 7000+ Operasyon Deneyimli Uzman Hekim
  • Özgüveninize Yeniden Kavuşun
  • Sağlık Probleminizi Gidererek Rahat Bir Nefes Alın

RANDEVU ALMA

Yukarıdaki randevu formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra; 24 saat içinde alanında uzman sağlık personeli sizi arayarak burnunuzla ilgili şikayetinizi not alarak size uygun bir tarih/saate randevunuzu kaydederek size gerekli bilgileri aktaracaktır (Adres vb.)

OPERASYON ÖNCESİ GÖRÜŞME

Burun Estetiği (Rinoplasti) alanındaki uzman doktorunuz şikayetinizi dinleyerek sizi muayene edecektir. Operasyon sonrası beklentilerinizi ve çekincelerinizi de dinleyerek size çözüm yollarını anlatacak ve sizin sorununuza yakın çözümleri görmeniz için 7000 üzerindeki başarılı operasyonlardan örnek fotoğraflar gösterecektir.

Nefes alma durumu endoskopik cihaz yardımı ile burun içi yapıları detaylı bir şekilde muayene edilir. Operasyona karar verdiğinizde asistanımız size uygun operasyon gününü planlar.

OPERASYON ZAMANI

Cerrahi müdahele için, doktorunuzla birlikte belirlenen anlaşmalı hastanelerimizden birinde yatış kaydınız yapıldıktan sonra odanıza geçebilirsiniz. Hazırlıklar sonrası, operasyon odasına geçilir. Burun estetiği genel anestezi ile yapıldığı için size anestezi uygulanır ve operasyona alınırsınız.

Operasyon süresi, ortalama 1 saat civarındadır. Bazı özelikli burun yapılarında bu süre daha uzun da olabilir.

OPERASYON SONRASI

Operasyon sonrası 2.gün hafif şişlik ve ödemin maksimum olduğu gündür. Sonraki günlerde şişlikler hızla çözülür.

Burun sırtında alçı ve plastik kullanılmaksızın, sadece küçük bir metal destek kullanılır. Burun boşlukları içinde silikon destek kullanımı tercih edilir. Bahsedilen bu iç ve dış destekler 3.veya 4. gün çıkarılarak estetik görünümli, ten rengi yeni burun dış bandajınız ile işinize ve okulunuza dönebilirsiniz.

Burun ucunda bir miktar hissizlik olması normaldir. Bu durum azalarak düzelir. Doktorunuz tarafından buz yada termojel yardımı ile yapacağınız soğuk uygulama tavsiye edilecektir.

Müşteri Hizmetleri

Bilgi ve destek için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.