ESTETİK

Hydra Facial Uygulaması

Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler, yüzeysel kırışıklıklarından şikayet edenler ve cildinde aşırı yağlanma problemleri olanlar için Hydrafacial mükemmel bir seçenek. Özellikle 30 yaş ve üzerine cildi geleceğe hazırlamak için Hydrafacial yaptırılması önemle tavsiye edilmektedir.

Bu uygulama hakkında ücretsiz uzman desteği alın

Size Nereden Ulaşalım?

Hydrafacial nedir?

Hydrafacial temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı aşamaları ile komplike bir bakımdır. Cilde nemini ve elastikiyetini geri kazandırıp canlandırılmasında, yüzeysel lekeler, güneş lekeleri, sivilce-akne, tıkalı ve genişlemiş gözenekler, yağ butonları, siyah noktaların, ince kırışıklıkların iyileştirilmesinde, yağlı ciltlerde sebum dengesinin sağlanmasında etkin sonuç alınır.  


Hydrafacial Kimler için Önerilebilir ?

Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler, yüzeysel kırışıklıklarından şikayet edenler ve cildinde aşırı yağlanma problemleri olanlar için Hydrafacial mükemmel bir seçenek. Özellikle 30 yaş ve üzerine cildi geleceğe hazırlamak için Hydrafacial yaptırılması önemle tavsiye edilmektedir.
 

11 probleme tek çözüm

 1. Total cilt bakımı
 2. Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi
 3. Siyah nokta tedavisi
 4. Cilt tonu düzensizlikleri
 5. Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)
 6. Cildin nemlendirilmesi
 7. İnce çizgiler ve kırışıklıkların tedavisi
 8. Cildin elastikiyetini arttırma
 9. Sivilce tedavisi
 10. Leke tedavisi
 11. Cildin canlandırılması

ARKADAŞINA ÖNER

Hydrafacial İşlemi

 • Siyah nokta ve ergenlik sivilceleri
 • Cilt yağ ve nem dengesinin sağlanması,
 • Elle sıkma işlemi olmaksızın özel solüsyonlarla etkinin sağlanıp yağ, kir ve ölü epidermis hücrelerinin vakumla cilt yüzeyinden uzaklaştırılması
 • Güneş Hasarlarını iyileştirmesi
 • Düzenli uygulamalarla ince kırışıklıklarda açılma ve sıkı bir cilt yapısı oluşumu
 • Akne İzlerinden kurtulmada.
 • Renk Düzensizliklerinde
 • Tüm bunların sonucu olarak da parlak, canlı, sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü sağlıklı koşullarda sunmaktadır.

Hydrafacial nasıl uygulanır?

Hydrafacial’da kişiye özel tipsler kullanılır ve uygulama farklı aşamalardan oluşur.İlk aşamada cilt özel bir vakumlama sistemi ile temizlenir.İkinci aşamada cildin durumuna peeling solüsyonları ile cilde bir nevi sıvı mikrodermabrazyon uygulanır. Mikrodermabrazyon uygulanan cilde ihtiyacına uygun olarak peptid (büyüme hormonu), antioksidan ve hyaluronik asit içeren serumlar tatbik edilerek cilt onarılır, beslenir ve nemlendirilir.
 

Hydra Facial Aşamaları Nelerdir?

Temizleme: Derinlemesine temizlik için cilt vakumlanır. 

Hydrapeeling : Normal prosedürde vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi yapılır. Akne izi, leke,ve kalın-gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmaması için elmas başlıklar kullanılarak cildin üst tabaklarının mikrodermabrazyonu sağlanır.

Serum İnfüzyonu: Cilt görülen probleme göre lekelere, sivilcelere yada kırışıklıklara uygun olan serumlar uygulanır. Siyah ve beyaz noktalar (açık-kapalı komedonlar), ince kırışıklıklar ve cilt kuruluğu için hyaluronik asit içeren, aşırı yağlı ve genişlemiş gözenekler için yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır.

Nemlendirme : Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit cilde uygulanır.

Led Terapi: İnce kırışıklıklar kırmızı, sivilceler için mavi led ışık tedavisi yapılır. Kırmızı ışık elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır .Mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler.
 

Rutin Cilt Bakımlarından Farkı Nedir?


• Acısız, ağrısız
• Yan etkisi yoktur
• Hızlı
• Her cilt rengine ve tipine, dört mevsim uygulanabilir
• Elle temizleme veya komedonpresin yol açtığı tahriş yok
• Uygulama sonrası makyaj yapılabilir
• Ortalama 20-30 dakika
• Kalıcı sonuç gözlemlenir
Hangi mevsim uygulanıyor?
Bu uygulamanın bir diğer özelliğide kullanılan solüsyonların özelliklerine göre her mevsimde cildin ihtiyacına göre uygulama yapılabilir olmasıdır.


Öncesinde ve sonrasında neler yapılmalı?


Hydrafacial uygulamasından önce makyajsız gelmenizi tavsiye ediyoruz, uygulama sonrasında ise işlemden hemen sonra yüzünüzü yıkamamanizi ve makyaj yapmamanizi tavsiye ediyoruz, çünkü yapılan uygulama sonrası cildin nefes alması, en iyi sonucun ortaya çıkması için çok önemlidir.


Bu uygulama kimlere yapılabilir?


Hydrafacial her cilt tipine yapılabiliyor özellikle hassas ciltlerde uygun vakum ve uygun solüsyonlarla uygulama yapılabilmektedir. Cildin cansız ve sağlıksız görünümünü ortadan kaldırarak oluşmaya başlayan ufak kırışıklıkları, matlığı, kapanan gözeneklerin açılmasını, siyah noktaların giderilmesini ideal bir şekilde tedavi etme imkanı sağlamaktadır.Özellikle yirmili yaşlardan sonra uygulanabilen hydrafacial tedavisi her yaş grubuna rahatlıkla uygulanabilmektedir. 
 

Tek seansta gözle görülür bir değişim

Kadın ve erkeklere her yaşta uygulanabilen Hydra Facial işleminin daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme kaydedilmektedir. Toplumda bebek cildi olarak tabir edilen görünümü kazanırlar. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlenir, yenilenir. En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilen bir bakımdır. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kür önerilmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanması tavsiye edilmektedir. Sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik yeterlidir.
 

Cildinize makyaj yapmaya gerek duymayacaksınız

HydraFacial, uygulama sonrasında herhangi özel bir bakım gerektirmemektedir. Tek dikkat edilmesi gereken nokta o gün yüzü yıkamamaktır. Bir gün yüze hiçbir şey sürülmemesi gerekir. Bakım sonrası kişi hemen iş, sosyal yaşamına dönebilir, isterse makyaj da yapabilir. Ancak bakım sonrası görüyoruz ki; elde edilen sonuç problemsiz ve canlı bir cilt olduğu için kimse makyaj yapmaya gerek duymamaktadır.
 

Müşteri Hizmetleri

Bilgi ve destek için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.