ESTETİK

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme metodlarıyla istenmeyen dövmelerden kurtulmak mümkündür. Lazerle dövme silme işleminde yüksek yoğunluklu ışık hüzmesi kullanarak cilt içindeki dövme boyasını parçalanması ile dövmeyi siler. Uygulanan bölge, boya miktarı ve derinliği gibi birçok faktöre bağlı olarak seans sayısı değişmektedir.

Bu uygulama hakkında ücretsiz uzman desteği alın

Size Nereden Ulaşalım?

Dövme farklı renklerdeki boya maddelerinin deri altına verilmesiyle cilt üstünde farklı şekiller verilerek yapılan bir uygulamadır. 
Dövme uygulamasında boya maddesi cilt altına iğne ile verildiği için deride iz bırakabilir veya boya maddesi ciltte alerjik bir reaksiyona sebep olabilir.
Genelde siyah boya kullanılarak yapılan dövmeler daha ağırlıktadır.

ARKADAŞINA ÖNER

Lazerle dövme silme metodlarıyla istenmeyen dövmelerden kurtulmak mümkündür. Lazerle dövme silme işleminde yüksek yoğunluklu ışık hüzmesi kullanarak cilt içindeki dövme boyasını parçalanması ile dövmeyi siler. Lazerle dövme silme uygulamasında dövmenin yapıldığı derinlik veya yapıldığı boya kalitesine göre farklılıklar gösterebilir. Daha derin yerleşimli yapılan boyaların yok edilmesi daha zor iken yüzeysel yapılan boyalar daha rahat bir şekilde parçalanabilir. Kaliteli boyaların parçalanması zor olurken daha kalitesiz boyalar kolayca parçalanabilmektedir.

Lazerle siyah, kırmızı, mavi, yeşil renkler çok daha rahat silinirken sarı ve beyaz renkler çok zor silinmekle birlikte bu renkler için farklı yöntemler uygulanılabilir. Açık cilt tipinde de lazerle dövme uygulaması daha kolay ve daha az seansta silinirken koyu ciltlerde seans süresi uzar. Lazerle dövme silme uygulaması dövme siyah renkli olursa tüm lazer dalga boylarını emdiğinden tedavisi en kolay olanıdır. Diğer renkler boya rengine bağlı olarak seçilecek uygun lazer tipiyle tedavi edilebilir. Uygulanan bölge, boya miktarı ve derinliği gibi birçok faktöre bağlı olarak seans sayısı değişmektedir.
 

Müşteri Hizmetleri

Bilgi ve destek için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.